ARDELL Přírodní řasy SELF ADHESIVE – typ 120s

179 

ARDELL Přírodní řasy SELF ADHESIVE – typ 120s od této skvělé značky Ardell je momentálně ve výhodné akci. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. ARDELL Přírodní řasy SELF ADHESIVE – typ 120s výhodně za cenu 179 Kč.

Katalogové číslo: 074764614056 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARDELL Přírodní řasy SELF ADHESIVE – typ 120s od společnosti s dlouholetou tradicí Ardell – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

ARDELL Přírodní řasy SELF ADHESIVE – typ 120s

Bez nutnosti použití lepidla. Lehké, komfortní a snadno aplikovatelné.

Rozměr řasy: Vnitřní 6 mm, Střed 9 mm, Vnější kraj 12 mm

 Aplikace umělých řas:

1) Vždy se první naličte, naneste make up a přepudrujte se, až poté aplikujte umělé řasy. Nepoužívejte krémové oční stíny, řasy pak špatně drží.

2) Před aplikací řasy vyzkoušejte “nasucho”, přiložte k víčku a zkontrolujte délku řas s velikostí vašeho oka, pokud jsou dlouhé, zastřihněte je nůžkami z vnějšího konce.

3) Černou tužkou nebo oční linkou nakreslete linku těsně podél horního víčka, pro zakrytí přechodu mezi vlastními a umělými řasami.

4) Naneste tenkou vrstvu lepidla pomerančovým dřívkem na řasy a nechejte půl minuty zaschnout

5) Uchopte pinzetou řasy uprostřed a nalepte na horní víčko, co nejblíže linii řas.Přitlačte nejdříve prostřední část, potom vnější a nakonec vnitřní konec.Na řasy chvíli zatlačte, aby lepidlo zaschlo.

6) Natočte řasy kleštěmi na řasy, a pro splynutí vašich řas a umělých použijte řasenku na oči.

7) Umělé řasy byste vždy měla odstranit (večer) před spaním, většinu lepidel na řasy snadno odstraníte vodou, odličovadlem, případně odličovacím mlékem. Umělé řasy omyjte lehce vlažnou vodou k odstranění zbytků nečistot.

8) Umělé řasy vždy uložte zpět do původního obalu, možnost opakované aplikace umělých řas 2-3 týdny

Země původu: Licence USA fyzicky vyrobeno v Indonesii

logo ardell.jpg

Ardell je americkou velmi populární značkou přírodních nalepovacích řas, lepidel na řasy a trsy, trsových řas a mono řas. V poslední době se Ardell velmi úspěšně představuje se svými vlasovými produkty, zejména pro rychlou korekci vlasových odchylek. Tito malí pomocníci buď v pudrovém – vláknovém provedení či v natíratelném gelu jsou velmi účinné a díky absenci chemických látek velmi vyhledávané. Historie značky se datuje do 70 let 20 století. Produkty značky Ardell jsou velmi populární u filmových hvězd, maskérů a kosmetiček pro svojí kvalitu a cenovou dostupnost.

 
 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: 074764614056
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL Přírodní řasy SELF ADHESIVE - typ 120s
ARDELL Přírodní řasy SELF ADHESIVE – typ 120s
179