ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Demi Wispies

449 

ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Demi Wispies od značky se skvělou pověstí Ardell je k dispizici za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Demi Wispies , produkt nakoupíte ted u nás za 449 Kč.

Katalogové číslo: 074764649218 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Demi Wispies od této skvělé značky Ardell je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Demi Wispies

Inovované magnetické řasy Ardell Demi Wispies snadno aplikujete pomocí černého gelového linkovače, který obsahuje mikromagnety. Prostě použijte linkovač a na linku umístěte magnetické řasy – je to opravdu jednoduché! Linkovač neobsahuje formaldehyd, latex ani paraben a můžete jej použít až na 50 aplikací. Sada obsahuje magnetický linkovač, štěteček a 1 pár magnetických řas.

 

logo ardell.jpg

Ardell je americkou velmi populární značkou přírodních nalepovacích řas, lepidel na řasy a trsy, trsových řas a mono řas. V poslední době se Ardell velmi úspěšně představuje se svými vlasovými produkty, zejména pro rychlou korekci vlasových odchylek. Tito malí pomocníci buď v pudrovém – vláknovém provedení či v natíratelném gelu jsou velmi účinné a díky absenci chemických látek velmi vyhledávané. Historie značky se datuje do 70 let 20 století. Produkty značky Ardell jsou velmi populární u filmových hvězd, maskérů a kosmetiček pro svojí kvalitu a cenovou dostupnost.

 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: 074764649218
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL Magnetické řasy s tek. link. - Demi Wispies
ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Demi Wispies
449