Amouage Myths Woman – EDP 100 ml

3544 

Amouage Myths Woman – EDP 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Amouage je k získání právě teď u nás za super cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Amouage Myths Woman – EDP 100 ml aktuálně výhodně za 3544 Kč.

Katalogové číslo: 701666318125 Kategorie: , Štítek:

Popis

Amouage Myths Woman – EDP 100 ml od našeho předního výrobce Amouage je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Získejte tento produkt bezpečně online.

Parfémová voda Myths Woman od značky Amouage je určena pro všechny milovnice květinově-zelených vůní. Nejprve ucítíte směs květin v podobě chryzantémy, labdana, narcisu a lístků fialky. Poté se rozvine vůně ambry, pačuli a karafiátu a na závěr se o slovo přihlásí mech, pižmo a kůže. Na trh byla uvedena v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Značka: Amouage
  • EAN: 701666318125
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, mech, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”list fialky, labdanum, chryzantéma, narcis”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, pačuli , karafiát”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, zelená”}}.  . . . . . . . . .
Amouage Myths Woman - EDP - TESTER 100 ml
Amouage Myths Woman – EDP 100 ml
3544