Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml

5886 

Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml od této značky Amouage je momentálně ve výhodné akci. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml – nyní zakoupíte od 5886 Kč.

Katalogové číslo: 701666265009 Kategorie: , Štítek:

Popis

Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml od známé kvalitní značky Amouage . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Výhodná akce opravdu pro každého.

Ti, kteří mají rádi výraznou vůni této jedinečné květiny, si mohou být jisti, že vznešená vůně parfémové vody Love Mimosa je naprosto uchvátí. I ti, kteří nemají zkušenost s vůní mimózy, najdou v této přitažlivé květinové vůni spoustu potěšení a zaručeně si ji zamilují. Tato vůně plynule navrství kytici vzácných tónů a spolu s touto výjimečnou květinou vytvoří multidimenzionální portrét ženské pohody a krásy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Značka: Amouage
  • EAN: 701666265009
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”list fialky, kořen kosatce, cascalone”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambroxan, heliotrop, ylang-ylang”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”hruška, mimóza, paradisone”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová”}}.  . . . . . . . . .
Amouage Mimosa Love - EDP 50 ml
Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml
5886