Amouage Crimson Rocks – EDP 100 ml

4706 

Amouage Crimson Rocks – EDP 100 ml od dodavatele s dlouholetou historií Amouage je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. Amouage Crimson Rocks – EDP 100 ml – nakoupíte u nás nyní za 4706 Kč.

Katalogové číslo: 701666400011 Kategorie: , Štítek:

Popis

Amouage Crimson Rocks – EDP 100 ml od výrobce Amouage lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Crimson Rocks je orientální vůně pro muže a ženy. Tvůrce vůně Domitille Michalon Bertier se nechal inspirovat neuvěřitelnou krásou a majestátností pohoří Al-Hajar při dechberoucímu západu slunce, jehož blízkost dává pocit klidu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Značka: Amouage
  • EAN: 701666400011
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”skořice , růžový pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”med, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubové dřevo, atlaský cedr, vetiver”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Amouage Crimson Rocks - EDP 100 ml
Amouage Crimson Rocks – EDP 100 ml
4706