Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 500ml – trnka

227 

Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 500ml – trnka od společnosti Amoené je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 500ml – trnka cenově vychází na 227 Kč.

Popis

Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 500ml – trnka od společnosti s výborným jménem Amoené – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 500ml – trnka

Alkoholový dezinfekční roztok je vhodný pro dezinfekci kůže a nástrojů ve zdravotnických, veterinárních a sociálních zařízeních, ve službách, kde výrazně snižuje počet bakterií. Má baktericidní, fungicidní a virucidní účinnost. 

Lavosept® naneste na pokožku nebo nástroje v dostatečném množství a nechejte zaschnout. Pro hygienickou dezinfekci rukou nechejte roztok působit po dobu 30 sekund. Pro chirurgickou dezinfekci rukou aplikujte roztok opakovaně po dobu 5 minut (2 x 2,5 minuty). Přípravek není vhodný pro dezinfekci poraněné kůže a otevřených ran.

 

.

 

Informace o produktu

  • Značka: Amoené
  • EAN: 820017
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 500ml - trnka
Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 500ml – trnka
227