Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka

176 

Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka od dodavatele s dlouholetou historií Amoené , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka zrovna teď v akci za 176 Kč.

Popis

Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka od našeho výrobce Amoené je u nás za bezkonkurenční cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka

Alkoholový dezinfekční roztok je vhodný pro dezinfekci kůže a nástrojů ve zdravotnických, veterinárních a sociálních zařízeních, ve službách, kde výrazně snižuje počet bakterií. Má baktericidní, fungicidní a virucidní účinnost. 

Lavosept® naneste na pokožku nebo nástroje v dostatečném množství a nechejte zaschnout. Pro hygienickou dezinfekci rukou nechejte roztok působit po dobu 30 sekund. Pro chirurgickou dezinfekci rukou aplikujte roztok opakovaně po dobu 5 minut (2 x 2,5 minuty). Přípravek není vhodný pro dezinfekci poraněné kůže a otevřených ran.

 

.

 

Informace o produktu

  • Značka: Amoené
  • EAN: 820016
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml - trnka
Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka
176