Amoené Lavosept dezinfekce Stopvir 200ml

99 

Amoené Lavosept dezinfekce Stopvir 200ml od výrobce Amoené – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Amoené Lavosept dezinfekce Stopvir 200ml aktuálně za super cenu 99 Kč.

Popis

Amoené Lavosept dezinfekce Stopvir 200ml od spolehlivé značky Amoené je k sehnání u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Lavosept dezinfekce Stopvir 200ml

Mezi nejnovější přírůstek řady Lavosept® patří produkt Stopvir. Jedná se o dezinfekce s virucidní účinností, primárně určenou k ochraně a prevenci lidského zdraví před nemocí Covid 19. Lavosept® Stopvir je biocidní přípravek určený na dezinfekci kůže, ploch a povrchů s příjemnou, svěží vůní. Svým složením přípravek odpovídá směrnicím Světové zdravotnické organizace WHO (World Health Organization), je tedy založen na stejném základu jako Anti-covid, avšak nemá jeho negativní aspekty, jako je nepříjemný zápach, hořkost a podobně. Díky balení ve spreji 200ml se pohodlně aplikuje na povrch kůže.

Co Lavosept® Stopvir obsahuje? Jako účinnou látku přípravek obsahuje denaturovaný ethylalkohol a peroxid vodíku, dále je obohacen o hydratační složky a parfém.

Aplikace: Pro dezinfekci rukou naneste Lavosept® Stopvir an kůži v dostatečném množství (2 x 3 ml) a důkladně rozetřete, dokud není kůže suchá. Pro hygienickou dezinfekci rukou nechejte roztok působit po dobu 1 minuty. Neoplachujte. Dbejte na to, aby četnost použití v průběhu dne nepřesáhla 10 použití. Pro dezinfekci ploch a povrchů nastříkejte dostatečné množství přípravku ze vzdálenosti 30 cm a nechte působit do zaschnutí, případně rozetřete čistou textilií od krajů ke středu. Nanášejte rovnoměrně po celé ploše (max. 40 ml/m²).

 

Informace o produktu

  • Značka: Amoené
  • EAN: 820019
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Amoené Lavosept dezinfekce Stopvir 200ml
Amoené Lavosept dezinfekce Stopvir 200ml
99