Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – trnka

351 

Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – trnka od tohoto předního výrobce Amoené – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – trnka za bezkonkureční cenu 351 Kč.

Popis

Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – trnka od značky s dobrým jménem Amoené lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – trnka

Lavosept® je alkoholový dezinfekční přípravek pro hygienickou dezinfekci kůže. Dodává se ve formě roztoku nebo čirého gelu, který obsahuje i zjemňující a hydratační přísady, které zabraňují vysoušení a podráždění pokožky.

Přípravek Lavosept® je vhodný pro použití všude tam, kde dochází ke kontaktu s velkým počtem osob – v nemocnicích, ordinacích, ve stravovacích provozech, v potravinářských výrobách, v oblasti rehabilitace, v kosmetických salónech při manikúře, modeláži umělých nehtů, pedikúře, tetování kůže, ve sportovních zařízeních, v půjčovnách sportovního náčiní, fitness, wellness, při nákupech v supermarketu, při cestování atd.

Dezinfekční účinnost přípravku Lavosept® byla posuzována na Státním zdravotním ústavu v Praze, v Centru epidemiologie a mikrobiologie v Národní referenční laboratoří pro dezinfekci a sterilizaci.

 

Informace o produktu

  • Značka: Amoené
  • EAN: 820013
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml - trnka
Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – trnka
351