Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – bez vůně

351 

Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – bez vůně od výrobce s mnohaletou tradicí Amoené , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – bez vůně výhodně za skvělou cenu 351 Kč.

Popis

Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – bez vůně od skvělé značky Amoené lze pořídit u nás za příznivou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – bez vůně

Lavosept® je alkoholový dezinfekční přípravek pro hygienickou dezinfekci kůže. Dodává se ve formě roztoku nebo čirého gelu, který obsahuje i zjemňující a hydratační přísady, které zabraňují vysoušení a podráždění pokožky.

Přípravek Lavosept® je vhodný pro použití všude tam, kde dochází ke kontaktu s velkým počtem osob – v nemocnicích, ordinacích, ve stravovacích provozech, v potravinářských výrobách, v oblasti rehabilitace, v kosmetických salónech při manikúře, modeláži umělých nehtů, pedikúře, tetování kůže, ve sportovních zařízeních, v půjčovnách sportovního náčiní, fitness, wellness, při nákupech v supermarketu, při cestování atd.

Dezinfekční účinnost přípravku Lavosept® byla posuzována na Státním zdravotním ústavu v Praze, v Centru epidemiologie a mikrobiologie v Národní referenční laboratoří pro dezinfekci a sterilizaci.

 

Informace o produktu

  • Značka: Amoené
  • EAN: 820021
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml - bez vůně
Amoené Lavosept dezinfekce na kůži 1000ml – bez vůně
351