Amoené Gel damage nail rescue 12 ml

145 

Amoené Gel damage nail rescue 12 ml od skvělého a známého výrobce Amoené je u nás za výhodnou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Amoené Gel damage nail rescue 12 ml za bezkonkureční cenu 145 Kč.

Popis

Amoené Gel damage nail rescue 12 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Amoené lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Amoené Gel damage nail rescue 12 ml

Gel damage nail rescue  je převratný funkční prostředek aktivní péče napomáhající k rychlému a efektivnímu ozdravení nehtů zničených únavou, nemocí a především po aplikaci umělých nehtů!!!

Obsahuje unikátní složení díky kombinaci Alfa hydroxykyseliny, křemíku přispívajícímu k zlepšení metabolické reakce a extraktu z rosolovky řasotvaré (Tremella Fuciformis), jež podporuje hydratační účinky, funkci antioxidantu a zpomalení procesu stárnutí.

Vysoký obsah vitamín E udržuje přirozenou hydrataci a pružnost. Patentovaný hexanal působí coby vytvrzovací aldehyd, který zlepšuje stav nehtu. Lehký barevný nádech plní funkci zakrytí nedokonalosti nehtů. Funkce NO Lines zaručuje sjednocení povrchu nehtu.

Návod k použití: Nanášet 1 nebo 2 vrstvy přímo na suchý očištěný nehet. Pro zaručený efekt je ideální doba kontinuální aplikace 3 až 4 týdny. Pro odstranění lze použít standardní bezacetonový odlakovač.

Objem: 12 ml

Přípravek je schválen Státním zdravotním ústavem ČR.

Přípravek na nehtu vydrží 7 až 10 dní.

 

Informace o produktu

  • Značka: Amoené
  • EAN: 820030
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Amoené Gel damage nail rescue 12 ml
Amoené Gel damage nail rescue 12 ml
145