Amoené AMOLINKA Vazelína s arganovým olejem a vůní kiwi a hrozen 100 ml

183 

Amoené AMOLINKA Vazelína s arganovým olejem a vůní kiwi a hrozen 100 ml od výrobce Amoené – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Amoené AMOLINKA Vazelína s arganovým olejem a vůní kiwi a hrozen 100 ml aktuálně za super cenu 183 Kč.

Popis

Amoené AMOLINKA Vazelína s arganovým olejem a vůní kiwi a hrozen 100 ml od známého dodavatele Amoené lze pořídit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Amoené AMOLINKA Luxusní vazelína s arganovým olejem a vůní kiwi a černého hroznu 100 ml v airless balení

Amolinka je kvalitní parafínová vazelína určená k extrémnímu promaštění kůže, nehtů a nehtového lůžka. Vazelína je obohacena o velké množství vysoce kvalitního marockého arganového oleje s příjemnou vůní kiwi a černého hroznu. Barva vazelíny je čistě průhledná.

Nový typ balení zabezpečí efektivní a hygienické spotřebování celkového množství náplně bez zbytečného ulpívání na stěnách.

Tato extrémně promašťující luxusní vazelína se vmasíruje do kůže nebo nehtové lůžko. Je určena pro všechny typy pleti, muže i ženy. Je vynikající pro zjemnění namáhané či popraskané kůže na rukou, nohou, loktech či jiných částech těla, které je potřeba důkladně promastit. Díky obsahuje kvalitního arganového oleje se krásně roztírá a působí do hloubky.

Výrobek je schválen SZU ČR.


 

Informace o produktu

  • Značka: Amoené
  • EAN: 820061
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Amoené AMOLINKA Vazelína s arganovým olejem a vůní kiwi a hrozen 100 ml
Amoené AMOLINKA Vazelína s arganovým olejem a vůní kiwi a hrozen 100 ml
183