Alexandre.J The Majestic Vetiver – EDP 100 ml

2999 

Alexandre.J The Majestic Vetiver – EDP 100 ml od spolehlivé značky Alexandre.J je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Alexandre.J The Majestic Vetiver – EDP 100 ml – nyní nakoupíte za 2999 Kč.

Katalogové číslo: 3701278600875 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alexandre.J The Majestic Vetiver – EDP 100 ml od skvělého výrobce Alexandre.J lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

The Majestic Vetiver je aromatická květinová parfémová voda pro muže a ženy. Svrchní tóny tvoří opojná kombinace bazalky, kardamomu a svěžího grapefruitu, která dále přechází ve spojení liatry a koriandru. Vůně doznívá v teplých pikantních tónech, které tvoří vetiver, semiš, labdanum a agarové dřevo. Na trh byla parfémová voda uvedena v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alexandre.J
  • EAN: 3701278600875
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kardamom, bazalka, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”koriandr, liatra”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, semiš, labdanum, agarové dřevo (oud)”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Alexandre.J The Majestic Vetiver - EDP 100 ml
Alexandre.J The Majestic Vetiver – EDP 100 ml
2999