Alexandre.J Silver Ombre – EDP 100 ml

2088 

Alexandre.J Silver Ombre – EDP 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Alexandre.J – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Alexandre.J Silver Ombre – EDP 100 ml výhodně za super cenu 2088 Kč.

Katalogové číslo: 3760016770317 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alexandre.J Silver Ombre – EDP 100 ml od známé společnosti Alexandre.J , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Silver Ombre od Alexandre.J je orientálně-vanilková pro muže i ženy. Ovocnou hlavu tvoří citron a hruška. V srdci se rozvoní růže, pryskyřice olibanum, hřebíček a santalové dřevo. Kompozici uzavírá pižmovo-ambrový základ. Na trh byla uvedena v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alexandre.J
  • EAN: 3760016770317
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, hruška”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, santalové dřevo, hřebíček, olibanum”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}.  . . . . . . . . .
Alexandre.J Silver Ombre - EDP 100 ml
Alexandre.J Silver Ombre – EDP 100 ml
2088