Al Haramain Portfolio Portrait Sandal – EDP 75 ml

2499 

Al Haramain Portfolio Portrait Sandal – EDP 75 ml od dodavatele se skvělou pověstí Al Haramain je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Al Haramain Portfolio Portrait Sandal – EDP 75 ml právě nyní za 2499 Kč.

Katalogové číslo: 6291100131686 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Portfolio Portrait Sandal – EDP 75 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Al Haramain je k dostání online za výhodnout cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Portfolio Portrait Sandal z kolekce Portfolio je kožená vůně pro muže i ženy. Otevírá se kombinací esence z květů hořkého pomeranče (neroli) a aromatického černého pepře. Poté přechází do srdce, které obsahuje růži, ylang-ylang, kůži, skořici a cypriolový olej. Kompozici uzavírá vanilka, šedá ambra, santalové dřevo a fazole tonka. Na trh byla uvedena v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100131686
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Juchtová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”šedá ambra, santalové dřevo, vanilka, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, skořice , cypriol, ylang-ylang, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý pepř, neroli”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}.  . . . . . . . . .
Al Haramain Portfolio Portrait Sandal - EDP 75 ml
Al Haramain Portfolio Portrait Sandal – EDP 75 ml
2499