Al Haramain Amber Oud White Edition – EDP 200 ml

2089 

Al Haramain Amber Oud White Edition – EDP 200 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Al Haramain je momentálně ve výhodné akci. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Al Haramain Amber Oud White Edition – EDP 200 ml aktuálně výhodně za 2089 Kč.

Katalogové číslo: 6291100130474 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Amber Oud White Edition – EDP 200 ml od společnosti s předním postavením na trhu Al Haramain , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Amber Oud White Edition od Al Haramain je citrusová, květinově-chyprová parfémová voda pro ženy i muže. Tato vůně vnese do vašeho života radost. Parfémová voda je inspirovaná přírodou a otevírá se lahodným mixem svěžích akordů pomeranče a bergamotu. Srdce je zahalené v květinových tónech jasmínu, růže, frézie a bramboříku. Základ tvořený pižmem, pačuli, vanilkou a vetiverem tuto parfémovou vodu povznáší na světovou úroveň. Díky této vůni budete mít pocit, že je vše přesně tak, jak má být. Amber Oud White Edition je poslední kapkou k dokonalosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100130474
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, pomeranč”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže, frézie, brambořík”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , pižmo, vanilka, vetiver”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, květinová, chyprová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”}}.  . . . . . . . . .
Al Haramain Amber Oud White Edition - EDP 200 ml
Al Haramain Amber Oud White Edition – EDP 200 ml
2089