Al Haramain Amber Oud Carbon Edition – EDP 200 ml

2089 

Al Haramain Amber Oud Carbon Edition – EDP 200 ml od známé kvalitní značky Al Haramain , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Al Haramain Amber Oud Carbon Edition – EDP 200 ml v současnosti pořídíte za cenu 2089 Kč.

Katalogové číslo: 6291106812589 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Amber Oud Carbon Edition – EDP 200 ml od značky s dlouholetou historií Al Haramain jde u nás právě teď pořídit výhodně. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Amber Oud Carbon Edition od Al Haramain je citrusově-dřevitá parfémová voda pro muže i ženy. Elegance této vůně spočívá ve spojení bergamotu, levandule a bylinkových tónů rozmarýnu. Vůně vzdává hold nejlepšímu tvůrci vůní – přírodě. Květinové tóny pelargonie osvěží mořské tóny a balzámové aroma šalvěje celou kompozici povznese na novou úroveň. Nadčasové spojení dřevitě-zemitých tónů mechu, cedru a vetiveru s nasládlou vůní jantaru vytváří neodolatelnou směs. Přirozenost, krása a elegance jsou nejlepším módním doplňkem, stejně jako parfémová voda Amber Oud Carbon Edition. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291106812589
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, levandule, rozmarýn”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), mořské tóny, šalvěj”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mech, cedrové dřevo, jantar, vetiver”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Al Haramain Amber Oud Carbon Edition - EDP 200 ml
Al Haramain Amber Oud Carbon Edition – EDP 200 ml
2089