Akryl-gel v tubě – Bright White 30g

390 

Akryl-gel v tubě – Bright White 30g od spolehlivé značky Ráj nehtů je u nás k dostání za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Akryl-gel v tubě – Bright White 30g k sehnání zrovna v akci za 390 Kč.

Katalogové číslo: 219003 Kategorie: , Štítek:

Popis

Akryl-gel v tubě – Bright White 30g od této přední společnosti Ráj nehtů je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Akryl-gel v tubě – Bright White 30g

  • LEHKÝ – a flexibilní. Ani nepoznáte, že nosíte umělé nehty.
  • SILNÝ – Odolnější než gely, perfektně drží na nehtech až 21 dní.
  • BEZPEČNÝ – Bez nepříjemného zápachu a polétavého prachu.
  • SNADNÝ – Rychlá aplikace, neomezená doba modeláže bez stresu.
  • NENÁROČNÝ – Vhodný pro všechny uživatelky od začátečníků až po zkušené profesionály

Akryl-gel (nazývaný také Poly gel) je lehčí, odolnější a mnohem snazší na použití než ostatní systémy pro modeláž umělých nehtů. Akryl-Gel není akryl, ani gel. Jedná se o hybridní systém, který v sobě spojuje to nejlepší z obou světů v revolučním “All-in-one” systému, který je bezpochyby lepší! K tomuto řešení vedly roky zkušeností a vývoje. Všichni uživatelé se shodnou na tom, že Akryl-gel zaručuje silné a flexibilní nehty lehké jako peříčko. Je přitom bez zápachu a nevytváří žádný prach. Po vytvrzení zanechává jen nepatrný výpotek.

Akryl-gel je “All-in-one” systém pro konzistentně dokonalou modeláž umělých nehtů. Složení Akryl-gelu kombinuje akrylový prášek zaručující pevnost a gelovou bázi, která obsahuje foto iniciátory a poskytuje tak neomezený čas pro dokonalou modeláž bez zápachu. Konzistence připomínající tmel zajišťuje hladký a dokonalý výsledek. A to ještě není vše: opilovaný materiál je těžší než při pilování akrylových nebo gelových nehtů, což znamená, že prach dopadá na pracovní stůl a tedy téměř nepoletuje ve vzduchu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ráj nehtů
  • EAN: 219003
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Akryl-gel v tubě - Bright White 30g
Akryl-gel v tubě – Bright White 30g
390