Ajmal Purely Orient Santal – EDP 75 ml

4039 

Ajmal Purely Orient Santal – EDP 75 ml od dodavatele se skvělou pověstí Ajmal je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Ajmal Purely Orient Santal – EDP 75 ml – zboží máme ted u nás za 4039 Kč.

Katalogové číslo: 6293708011537 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Purely Orient Santal – EDP 75 ml od kvalitního výrobce Ajmal , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Ajmal Purely Orient Santal je okouzlující dřevitá vůně, postavená na podmanivém santalovém dřevě, jehož nepředvídatelná vůně se může během jedné sekundy změnit z teplého krémového odstínu na ostrou kontrastní hořkost spáleného listí. Začátek vůně se odhaluje zázvorem, muškátovým oříškem a šafránem. Parfémová voda pokračuje balzámovými tóny, cedrem a santalovým dřevem. Nakonec si oblíbíte bílou ambru, pižmo a oud v základu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708011537
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, bílá ambra, agarové dřevo (oud)”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, santalové dřevo, balzám”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”muškátový oříšek, šafrán, zázvor”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, kořenitá, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Ajmal Purely Orient Santal - EDP 75 ml
Ajmal Purely Orient Santal – EDP 75 ml
4039