Ajmal Purely Orient Saffron – EDP 75 ml

4039 

Ajmal Purely Orient Saffron – EDP 75 ml od známé značky Ajmal je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Ajmal Purely Orient Saffron – EDP 75 ml – produkt momentálně prodáváme za 4039 Kč.

Katalogové číslo: 6293708011575 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Purely Orient Saffron – EDP 75 ml od známého výrobce Ajmal je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

Purely Orient Saffron je jemná, opojná a vzrušující dřevitě-kořeněná unisex vůně. Je součástí kolekce Purely Orient, kolekce deseti nádherných vůní v luxusních flakonech, vytvořených skvělými parfuméry. Vůně jsou věnovány nejlepším parfémovým složkám orientální parfumerie a ztělesňují zvláštní krásu a mystiku Blízkého východu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708011575
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, agarové dřevo (oud), dřevité tóny, kašmír”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, davana”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, ananas, malina”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, květinová, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Ajmal Purely Orient Saffron - EDP 75 ml
Ajmal Purely Orient Saffron – EDP 75 ml
4039