Affinage Vitaplex Travel Kit – Cestovní sada s keratinem a peptidy

919 

Affinage Vitaplex Travel Kit – Cestovní sada s keratinem a peptidy od značky s dobrým jménem Affinage je u nás za výhodnou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Affinage Vitaplex Travel Kit – Cestovní sada s keratinem a peptidy aktuálně za 919 Kč.

Katalogové číslo: 5055786234601 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Affinage Vitaplex Travel Kit – Cestovní sada s keratinem a peptidy od známé značky Affinage je k sehnání u nás za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Cestovní sada produktů Vitaplex značky Affinage obsahuje: Vitaplex šampon – 100 ml Vitaplex kondicionér – 100 ml Vitaplex 03 Bond Preserver – 100 ml Řada produktů napomáhající správné hydrataci vlasu a jeho ochraně proti poškození a lámaní. Vylepšuje činnost dalších produktů VITAPLEX a napodobuje inteligentní nahrazení peptidů strukturou keratinů. Po použití zůstávají vlasy na pohled i dotyk zdravější. Šampon i kondicionér obsahují speciální komplex RAV19, vyživující bambucké máslo, arganový olej a panthenol, díky kterým zůstávají vlasy posílené, pružné a zářící. Přidané UV filtry a technologie Colour Lock se postarají o delší trvanlivost barvy a poskytnou ochranu proti vnějším vlivům. Neobsahují sulfáty a jsou vhodné k dennímu použití. Affinage Vitaplex Shampoo – šampon s keratinem a peptidy Použití: Vmasírujte do vlhkých vlasů, dobře napěňte a důkladně opláchněte. Podle potřeby opakujte. Pro dosažení maximálního efektu doporučujeme použití kondicionéru ze stejné řady. Affinage Vitaplex Conditioner – kondicionér s keratinem a peptidy Použití: Pro posílení výsledku nejdříve umyjte vlasy Vitaplex šamponem a následně použijte Vitaplex balzám. Naneste na lehce ručníkem vysušený vlas a nechejte 3 minuty působit. Důkladně opláchněte. Affinage Vitaplex 03 Bond Preserver – udržuje zdravé vazby ve vlasech Posilující kúra z řady Vitaplex vhodná po aplikaci šamponu a kondicionéru. Díky obsahu RAV19 komplexu napomáhá vlasy udržovat krásné, zdravé a silné, obnovuje jejich keratinovou strukturu, vyrovnává kutikuly a poskytuje objem. Použití: Aplikujte do vlasů 1x týdně, v případě silněji poškozených vlasů nanášejte každé druhé mytí. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónování a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786234601
  • Další vlastnosti: Objem 3x 100 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Affinage Vitaplex Travel Kit - Cestovní sada s keratinem a peptidy
Affinage Vitaplex Travel Kit – Cestovní sada s keratinem a peptidy
919