Affinage System Blonde Anti-Yellow Mousse 300ml – Pěna na blond a melírované vlasy

399 

Affinage System Blonde Anti-Yellow Mousse 300ml – Pěna na blond a melírované vlasy od známé kvalitní značky Affinage je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Affinage System Blonde Anti-Yellow Mousse 300ml – Pěna na blond a melírované vlasy ve skvělé akci za 399 Kč.

Katalogové číslo: 5055786234922 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Affinage System Blonde Anti-Yellow Mousse 300ml – Pěna na blond a melírované vlasy značky Affinage je k dostání výhodně. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Přirozené blond, odbarvené nebo šedivé vlasy získají s tónovací pěnou nádherné studené odstíny, a naopak účinně budou potlačeny všechny nežádoucí žluté tóny. Zatímco obsažené pigmenty se postarají o dokonalý vzhled barvy, další přidané složky, jako jsou výtažky z goji či černého rybízu, dodají vlasům maximální výživu, hydrataci a mimořádný lesk a propůjčí účesu senzační objem a texturu. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786234922
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Blond vlasy.  . . . . . . . . .
Affinage System Blonde Anti-Yellow Mousse 300ml - Pěna na blond a melírované vlasy
Affinage System Blonde Anti-Yellow Mousse 300ml – Pěna na blond a melírované vlasy
399