Affinage Moisture Boost Shampoo 300ml – Hydratační šampon

331 

Affinage Moisture Boost Shampoo 300ml – Hydratační šampon od předního výrobce Affinage je právě teď za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Affinage Moisture Boost Shampoo 300ml – Hydratační šampon ve skvělé akci za 331 Kč.

Katalogové číslo: 5055786201207 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Affinage Moisture Boost Shampoo 300ml – Hydratační šampon od spolehlivého výrobce Affinage je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Hydratační šampon je skvělým řešením pro nevýrazné, suché a zničené vlasy od častého fénování, sluncem či po chemickém ošetření. Vlasy jemně vyčistí a zároveň je dokonale hydratuje. Obsažný vitamín B5 (panthenol) vlasy posílí a obnoví jejich lesk, speciální formule zajistí ochranu barvy. Obsahuje UV filtry. Použití: Vmasírujte do vlhkých vlasů, dobře napěňte a důkladně opláchněte. Podle potřeby opakujte. Pro dosažení maximálního efektu doporučujeme použití kondicionéru ze stejné řady. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786201207
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Affinage Moisture Boost Shampoo 300ml - Hydratační šampon
Affinage Moisture Boost Shampoo 300ml – Hydratační šampon
331