Affinage Moisture Boost Conditioner 300ml – Hydratační kondicionér

331 

Affinage Moisture Boost Conditioner 300ml – Hydratační kondicionér od známé kvalitní značky Affinage je k dostání za výborné peníze. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Affinage Moisture Boost Conditioner 300ml – Hydratační kondicionér v akci za 331 Kč.

Katalogové číslo: 5055786201221 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Affinage Moisture Boost Conditioner 300ml – Hydratační kondicionér od přední společnosti Affinage je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Kondicionér dopřeje suchým a nevýrazným vlasům okamžitou hydrataci a zanechá je dokonale jemné a pružné. Složení s vitamínem B5 (panthenol) poskytne vlasům sílu a lesk, aniž by je zatížil. Obsahuje UV filtry a speciální formuli, která zajistí ochranu barvy. Vhodný pro každodenní použití. Použití: Pro posílení výsledku nejdříve umyjte vlasy Moisturising šamponem a následně použijte Moisturising balzám. Naneste na lehce ručníkem vysušený vlas a nechejte 3 minuty působit. Důkladně opláchněte. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786201221
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Affinage Moisture Boost Conditioner 300ml - Hydratační kondicionér
Affinage Moisture Boost Conditioner 300ml – Hydratační kondicionér
331