Affinage Mode Wonder Dust 20ml – Pudr na objem

510 

Affinage Mode Wonder Dust 20ml – Pudr na objem od značky s dobrým jménem Affinage je k dostání za výborné peníze. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Affinage Mode Wonder Dust 20ml – Pudr na objem stojí u nás 510 Kč.

Katalogové číslo: 5055786228440 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Affinage Mode Wonder Dust 20ml – Pudr na objem od skvělého a známého výrobce Affinage je u nás za výhodnou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Pudr, který dodá mega objem Affinage Mode Wonder Dust oživuje styl vlasů během několika vteřin s neuvěřitelným zvednutím přímo od kořínků, objemem a texturou. Tento lehký prášek absorbuje nadbytečnou mastnotu a poskytne matný povrch s přirozeným vzhledem. Stupeň fixace: 3,5 Stupeň lesku: 0 Použití: Aplikovat velmi malé množství přímo ke kořínkům nebo do celých délek. Jemně “pufnout” pod prameny vlasů – nikdy nesypat, vždy držet ve svislé poloze dnem dolů a lehkým stlačením se uvolní prášek do vzduchu, který ulpí na vlasech. Projeďte prsty nebo vlasy pročešte a nadzvednutím vytvoříte objem, který neplihne. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786228440
  • Další vlastnosti: Objem 20 g. Styling Pro objem vlasů. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Wonder Dust 20ml - Pudr na objem
Affinage Mode Wonder Dust 20ml – Pudr na objem
510