Affinage Mode Tough Stuff 125ml – Gel se silnou fixací

355 

Affinage Mode Tough Stuff 125ml – Gel se silnou fixací od známé společnosti Affinage . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Affinage Mode Tough Stuff 125ml – Gel se silnou fixací výhodně za skvělou cenu 355 Kč.

Katalogové číslo: 5055786204901 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Affinage Mode Tough Stuff 125ml – Gel se silnou fixací od tohoto předního výrobce Affinage je nyní k dostání výhodně za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Maximální možnou fixaci poskytne rychle schnoucí gel na vlasy, který účesu zajistí dokonalou pevnost a stabilitu po celý den. Stupeň fixace: 5 Stupeň lesku: 3,5 AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786204901
  • Další vlastnosti: Objem 125 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Tough Stuff 125ml - Gel se silnou fixací
Affinage Mode Tough Stuff 125ml – Gel se silnou fixací
355