Affinage Mode Polisher Mirror 75ml – Sérum s efektem zrcadla

510 

Affinage Mode Polisher Mirror 75ml – Sérum s efektem zrcadla od značky Affinage je právě teď u nás za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Affinage Mode Polisher Mirror 75ml – Sérum s efektem zrcadla na našich stránkách za 510 Kč.

Katalogové číslo: 5055786227108 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Affinage Mode Polisher Mirror 75ml – Sérum s efektem zrcadla od přední značky Affinage je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Uhlazující sérum s leskem Affinage Mode Polisher poskytne vlasům maximální hladkost a lesk. Uhlazuje rozlítané vlasy, eliminuje kadeře a zaceluje roztřepené konečky vlasů. Stupeň fixace: 0 Stupeň lesku: 5 Tip: Přidejte Polisher do ostatních Mode styling produktů pro extra lesk – jen pozor může ovlivnit sílu fixace vlasů. Použití: Rozmíchejte 1-2 pumpičky mezi prsty a dlaněmi aplikujte do středních délek a konečků na ručníkem vysušené nebo suché vlasy. Použijte po fénování pro zacelení kutikul. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786227108
  • Další vlastnosti: Objem 75 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Polisher Mirror 75ml - Sérum s efektem zrcadla
Affinage Mode Polisher Mirror 75ml – Sérum s efektem zrcadla
510