Affinage Mode Glazer 100ml – Lesk na vlasy bez aerosolu

529 

Affinage Mode Glazer 100ml – Lesk na vlasy bez aerosolu od kvalitního výrobce Affinage je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Affinage Mode Glazer 100ml – Lesk na vlasy bez aerosolu v současnosti pořídíte za cenu 529 Kč.

Katalogové číslo: 5055786204840 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Affinage Mode Glazer 100ml – Lesk na vlasy bez aerosolu od této skvělé značky Affinage . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.

Lesk ve spreji napomáhá zkrotit a udržet pod kontrolou nepoddajné, krepovité vlasy, eliminuje zároveň jejich tendenci vlnit se. Dodává jim okamžitý lesk. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786204840
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Styling Pro uhlazení vlasů. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Glazer 100ml - Lesk na vlasy bez aerosolu
Affinage Mode Glazer 100ml – Lesk na vlasy bez aerosolu
529