Affinage Mode Glam Rock 75ml – Pasta na vlasy s leskem

355 

Affinage Mode Glam Rock 75ml – Pasta na vlasy s leskem od výrobce s mnohaletou tradicí Affinage je momentálně ve výhodné akci. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Affinage Mode Glam Rock 75ml – Pasta na vlasy s leskem v akci za cenu 355 Kč.

Katalogové číslo: 5055786204871 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Affinage Mode Glam Rock 75ml – Pasta na vlasy s leskem od spolehlivé značky Affinage . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Pasta pro pevnou fixaci a lesk vlasů Affinage Mode Glam Rock je ideální pro krátké a středně dlouhé vlasy. Vhodná zejména pro dotvoření jednotlivých detailů účesu. Přípravek dodává velmi silný lesklý efekt. Stupeň fixace: 3,5 Stupeň lesku: 4,5 Použití: Pro silné zpevnění aplikujte do mokrých vlasů pomocí konečků prstů a nechte zaschnout. Pro střední zpevnění aplikujte do suchých vlasů. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786204871
  • Další vlastnosti: Objem 75 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Glam Rock 75ml - Pasta na vlasy s leskem
Affinage Mode Glam Rock 75ml – Pasta na vlasy s leskem
355