Affinage Mode Color Care Shampoo 275ml – Šampon na barvené vlasy

392 

Affinage Mode Color Care Shampoo 275ml – Šampon na barvené vlasy zboží dodává Affinage je k dostání za výborné peníze. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Affinage Mode Color Care Shampoo 275ml – Šampon na barvené vlasy na našich stránkách za 392 Kč.

Katalogové číslo: 5055786226811 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Affinage Mode Color Care Shampoo 275ml – Šampon na barvené vlasy od kvalitní společnosti Affinage je k dostátní teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Šampon určený k péči o barvené vlasy spolehlivě čistí, také hydratuje a chrání. Díky obsahu UV filtrů zabraňuje nežádoucímu působení okolních vlivů a udržuje barvu v kondici. Napomáhá zachovat vlasy přirozeně zdravé, silné, pružné a podporuje jejich lesk a krásný vzhled. Přípravek je bez obsahu sulfátů a vhodný ke každodennímu použití. Použití: Vmasírujte do vlhkých vlasů, dobře napěňte a důkladně opláchněte. Podle potřeby opakujte. Pro dosažení maximálního efektu doporučujeme použití kondicionéru ze stejné řady Mode Color Care. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786226811
  • Další vlastnosti: Objem 275 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Color Care Shampoo 275ml - Šampon na barvené vlasy
Affinage Mode Color Care Shampoo 275ml – Šampon na barvené vlasy
392