Affinage Mode Air Loader 600ml – Extra silný fixační lak

510 

Affinage Mode Air Loader 600ml – Extra silný fixační lak od značky Affinage je k dostátní teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Affinage Mode Air Loader 600ml – Extra silný fixační lak – nyní pořídíte za super cenu 510 Kč.

Katalogové číslo: 5055786230702 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Affinage Mode Air Loader 600ml – Extra silný fixační lak od známého dodavatele Affinage lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Rychle schnoucí lak na vlasy se silnou fixací zachovává dokonalý tvar účesu, dodává vlasům lesk a objem po každé aplikaci. Affinage Mode Air Loader obsahuje vitamín B5, který chrání vlasy před krepatěním a škodlivým UV zářením. Nezanechává na vlasech povlak a velmi snadno se vyčesává pomocí kartáče. Stupeň fixace: 5 Stupeň lesku: 3 Použití: Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti cca 25-30 cm. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786230702
  • Další vlastnosti: Objem 600 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Air Loader 600ml - Extra silný fixační lak
Affinage Mode Air Loader 600ml – Extra silný fixační lak
510