Affinage Kitoko Sun Defence UV Protect Spray 100ml – Sprej s UV ochranou

309 

Affinage Kitoko Sun Defence UV Protect Spray 100ml – Sprej s UV ochranou zboží dodává Affinage je k dostání teď opravdu levně. Nakupujte bezpečně a rychle online. Affinage Kitoko Sun Defence UV Protect Spray 100ml – Sprej s UV ochranou – nakoupíte u nás nyní za 309 Kč.

Katalogové číslo: 5055786203287 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Affinage Kitoko Sun Defence UV Protect Spray 100ml – Sprej s UV ochranou od našeho předního výrobce Affinage . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Bezoplachový sprej zajistí vlasům neviditelnou ochranu před slunečním záření. Maximálně podporuje hydrataci a jemnost, zároveň brání poškození vlasů a chrání taktéž barvu. Obsahuje granátové jablko, které v sobě nese přirozené UV filtry. Pro posílení ochranného účinku je sprej doplněn i přidanými UV filtry. Vhodné použití s dalším produkty ze stejné řady. Aktivní složky: Extrakt z granátového jablka, rooibos, zelený čaj, karité, vitamíny A a E a UV filtry Použití: Aplikujte do suchých nebo ručníkem osušených umytých vlasů. Přípravek nesmývejte. Používejte před a po pobytu na slunci. Affinage Kitoko® Sun Defence linie Sun-Defence je řada pečujících přípravků určená k ošetření vlasů, které jsou nadměrně vystaveny slunečnímu záření či působení mořské vody nebo chlóru. Obsahuje přirozené UV filtry pro zajištění ochrany před slunečními paprsky. Kromě kvality vlasů je chráněná také jejich barva. Výsledkem jsou vlasy zdravé, dokonale jemné a hydratované.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786203287
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Vlasy namáhané sluncem. Řada Affinage Kitoko Sun Defence.  . . . . . . . . .
Affinage Kitoko Sun Defence UV Protect Spray 100ml - Sprej s UV ochranou
Affinage Kitoko Sun Defence UV Protect Spray 100ml – Sprej s UV ochranou
309