Affinage Kitoko Arte Super Sleek Cream 150ml – Vyhlazující krém

476 

Affinage Kitoko Arte Super Sleek Cream 150ml – Vyhlazující krém od dodavatele s dobrým jménem Affinage lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Affinage Kitoko Arte Super Sleek Cream 150ml – Vyhlazující krém výhodně za super cenu 476 Kč.

Katalogové číslo: 5055786203386 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Affinage Kitoko Arte Super Sleek Cream 150ml – Vyhlazující krém od našeho známého výrobce Affinage lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Okamžitě vyrovnává a uhlazuje kudrnaté a rozlítané vlasy Uhlazuje a vyrovnává kadeře (bez žehličky) Dodává ochranu před teplem Ochrana před kudrnacením a před vlhkostí Posiluje vlasy a vyživuje Fixace: Flexibilní Hlavní složky: Ibišek, Fire Tulip & Karité Další výhody: vydrží 2-3 umytí, UV ochrana, technologie elektronových přijímačů, BCA pokrokové polymery dodají vlasům neuvěřitelnou hebkost a lesk bez vlhkosti Ibišek Bohatý na ovocnou kyselinu, která vyživuje a léčí poškozené a namáhané vlasy. Fire Tulip Z květu získáváme výtažky, které dodávají urychlující vlastností všem složkám. Je to antioxidant a vyznačuje se také svými zklidňujícími vlastnostmi. Kitoko ARTE v sobě spojuje přírodní výtažky z afrických rostlin s jedinečnými moderními technologiemi, které společně chrání vlasy a pokožku hlavy a zároveň dodávají vlasům nádherný lesk, objem a tvar. Všechny výrobky mají UV ochranu, technologii elektronových přijímačů a více jak 90% přírodně získaných složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786203386
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Suchý vlas. Styling Pro uhlazení vlasů. Řada Affinage Kitoko Arte.  . . . . . . . . .
Affinage Kitoko Arte Super Sleek Cream 150ml - Vyhlazující krém
Affinage Kitoko Arte Super Sleek Cream 150ml – Vyhlazující krém
476