Affinage Kitoko Arte Curl Booster Cream 150ml – Krém na vlny

476 

Affinage Kitoko Arte Curl Booster Cream 150ml – Krém na vlny od společnosti s dlouholetou tradicí Affinage je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Affinage Kitoko Arte Curl Booster Cream 150ml – Krém na vlny , produkt nakoupíte ted u nás za 476 Kč.

Katalogové číslo: 5055786203379 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Affinage Kitoko Arte Curl Booster Cream 150ml – Krém na vlny od společnosti s dlouholetou tradicí Affinage – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Určuje kadeře, bez zatížení, dodává jim objem a strukturu Ochrana před vlhkostí a antifrizz Posiluje vlasy a vyživuje Fixace: Flexibilní Hlavní složky: Bambus, Fire Tulip & Karité Další znaky: UV ochrana, Technologie elektronových přijímačů Bambus Posiluje vlasy Fire Tulip Z květu jsou získávány výtažky, které dodávají urychlující vlastnosti všem složkám. Jedná se o antioxidant a vyznačuje se také svými zklidňujícími vlastnostmi. Polyquaternium 68 Polymery byly speciálně vyvinuty na udržení a vyživení přírodních loken a kudrn po trvalé. Kitoko ARTE v sobě spojuje přírodní výtažky z afrických rostlin s jedinečnými moderními technologiemi, které společně chrání vlasy a pokožku hlavy a zároveň dodávají vlasům nádherný lesk, objem a tvar. Všechny výrobky mají UV ochranu, technologii elektronových přijímačů a více jak 90% přírodně získaných složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786203379
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas. Styling Pro definici vln. Řada Affinage Kitoko Arte.  . . . . . . . . .
Affinage Kitoko Arte Curl Booster Cream 150ml - Krém na vlny
Affinage Kitoko Arte Curl Booster Cream 150ml – Krém na vlny
476