Affinage Deep Cleansing Shampoo 1000ml – Hloubkově čístící šampon

662 

Affinage Deep Cleansing Shampoo 1000ml – Hloubkově čístící šampon od společnosti Affinage lze pořídit u nás za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Affinage Deep Cleansing Shampoo 1000ml – Hloubkově čístící šampon momentálně k dispozici za 662 Kč.

Katalogové číslo: 5055786201191 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Affinage Deep Cleansing Shampoo 1000ml – Hloubkově čístící šampon od výrobce s dobrým jménem Affinage je k dostání za výborné peníze. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Šampon se skvělými čistícími vlastnostmi, vhodný k šetrnému odstranění přirozených nečistot a nahromaděných zbytků produktů, ale také například chlóru z bazénu. Vlasy bez života dokonale povzbudí, zanechá je čisté, svěží a zdravé. Účinnými složkami jsou například mentol, který stimuluje pokožku hlavy a vitamín B5 (panthenol) poskytující dokonalou hydrataci, posílení a lesk vlasů. Složení je vhodné pro barvené vlasy. Obsahuje UV filtry. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786201191
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Affinage Deep Cleansing Shampoo 1000ml - Hloubkově čístící šampon
Affinage Deep Cleansing Shampoo 1000ml – Hloubkově čístící šampon
662