Acqua di Parma Colonia Pura – EDC 180 ml

2819 

Acqua di Parma Colonia Pura – EDC 180 ml od této přední společnosti Acqua di Parma lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Acqua di Parma Colonia Pura – EDC 180 ml na našich stránkách za 2819 Kč.

Katalogové číslo: 8028713270031 Kategorie: , Štítek:

Popis

Acqua di Parma Colonia Pura – EDC 180 ml od spolehlivé značky Acqua di Parma je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Colonia Pura je citrusově-aromatická vůně pro muže i ženy. Úvodní svěží tóny tvoří bergamot, pomeranč, olej z pomerančových listů (petitgrain) a ozónové aroma. V srdci ucítíte výrazný koriandr, jasmín a narcis. Na závěr se rozvoní cedrové dřevo doplněné pačuli a bílým pižmem. Na trh byla uvedena v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Značka: Acqua di Parma
  • EAN: 8028713270031
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, pomeranč, petitgrain, ozonové tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli , bílé pižmo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín Sambac, koriandr, narcis”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”180 ml”}}.  . . . . . . . . .
Acqua di Parma Colonia Pura - EDC 180 ml
Acqua di Parma Colonia Pura – EDC 180 ml
2819